Kadıköy Asus Servis

Bilgisayarlarımızda zaman zaman teknik arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar bazen evde halledilebilir. Kadıköy Asus Servis olarak tavsiyemiz bilgisayarınızı bize getirmeniz. Çünkü bilgisayarınıza detaylı testler yaparak başka sorunlar var mı diye kontrol ediyoruz. Bu yüzden arızaların kaynağını kolayca buluyoruz.

Kadıköy Asus Servis Kadıköy Asus Servis Teknik Destek hizmetleri
Kadıköy Asus Servisi size her zaman en üst düzey hizmet vermek için çabalıyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber biz de gelişiyoruz. Çünkü piyasaya sürülen bilgisayarlar farklı özelliklere sahip oluyor. Bu yüzden de her bilgisayara ayrı bir işlem uygulamak gerekir. Diğer teknik servisler buna dikkat etmiyor ne yazık ki. Bu yüzden genel olarak bilgisayara kalıcı çözümler üretemiyorlar.

1999 yılından bu yana sizlere devamlı hizmet vermekteyiz. İstanbul’un bir çok yerinde olan şubelerimiz sizlere çok daha yakın. Bilgisayarlarınızı isterseniz elden teslim edebilir ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şubeleri ile ücretsiz teslimat yapabilirsiniz.

Bilgisayarda En Sık Rastlanan Arızalar
Asus Servisi Kadıköy burada sizlere bilgisayardaki arızalardan söz edecek. Şimdi bunlara maddeler halinde değinelim.

Ekran Kırıkları: Genelde dizüstü bilgisayarlarda daha çok karşımıza çıkmaktadır. Hassas yapılar olduğu için en ufak darbe ile kırılabiliyorlar.
Piksel Sorunları: LCD ekranlarda karşılaşılan sorundur. Bilgisayarı aldığınız ilk gün ortaya çıkabileceği gibi zamanla da oluşabilmektedir. Siyah veya beyaz bir nokta şeklinde olur.
LCD İnvertör Arızaları: İnvertör, ekranın güç girişinden elektrik almasına yarayan bir parçadır. Görüntü ekrana zayıf gelir. Bu olmadan ekran çalışır ama invertör üzerinden lcd ekranı aydınlatan floresana ışık gelmeyince ekran sönük biçimde kalır.
Anakart Arızaları: Telafi edilmesi en zor arızalardır. Masaüstünde anakart değiştirme seçeneği fazladır ancak dizüstü bilgisayarlarda oldukça sınırlıdır. Anakart tamiri evde yapılabilecek bir işlem değildir.
Sıvı Teması: Geri dönüşü zor ve zahmetli bir arızalardır. Sıvı temasında bilgisayarda kısa devre olmaktadır.
Sabit Disk ve Bellek Arızaları: Bu arızada işletim sistemi çalışmaz veya donma hataları verir. Bu arızalar genellikle format çekme işlemi sırasında meydana gelmektedir.
Asus Servis Kadıköy her türlü teknik arızada sizlerin yanındadır. Bizden teknik destek hizmeti almak için telefon numarası veya e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Asus Notebook, Asus Notebook Servisi, Asus Notebook Servis, Asus Notenook Tamiri, Asus Notebook Tamir, Asus Notebook Batarya, Asus Notebook LCD Ekran, Asus Notebook Klavye, Asus Notebook Kasa, Kadıköy Asus Notebook, Kadıköy Asus Notebook Servisi, Kadıköy Asus Notebook Servis, Kadıköy Asus Notenook Tamiri, Kadıköy Asus Notebook Tamir, Kadıköy Asus Notebook Batarya, Kadıköy Asus Notebook LCD Ekran, Kadıköy Asus Notebook Klavye, Kadıköy Asus Notebook Kasa,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir